W obronie pomnika AK pod Wawelem, aby wyzwolić Kraków od anty-Polaków w 100-lecie Odzyskania Niepodległości

3

W obronie pomnika AK pod Wawelem,

aby wyzwolić Kraków od anty-Polaków w 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Kraków, 2 sierpnia 2018 r.

[dokumentacja:  zdj. i wideo – Józef Wieczorek]

7

 

10.jpg

8.jpg

14

4

11.jpg

Reklamy

3 uwagi do wpisu “W obronie pomnika AK pod Wawelem, aby wyzwolić Kraków od anty-Polaków w 100-lecie Odzyskania Niepodległości

  1. Szanowny Panie, wielki szacunek dla pracy, którą Pan bez wynagrodzenia (z każdej opcji politycznej) czyni. Robi to Pan, bo jest osobą honoru,godności, o poczuciu patriotycznej sprawiedliwości, która należy się Polsce, za jej krwawe dzieje w obronie wolności naszej i innych narodów, o czym świat
    chce zapomnieć, więc milczą ryczące liberalne sfory mocarstw, które sprzedały nie jeden raz Polaków, ich ziemię, ograbiły zasoby pieniężne, ukradły dobra narodowe, w tym książki, dokumenty historyczne, te dowody na zdradę i haniebne ludobójstwo niemieckie, sowieckie, a ostatnio smoleńskie. Ukradzione złoto, papiery wartościowe II RP. Zdeponowane złoto do dziś tkwi w angielskim banku ! Dlaczego ? Tak właśnie wygląda przyjaźń wielkich mocarstw do dziś.
    A pomniki -są dowodem p r a w dy historycznej, co wzbudza nienawiść anty polaków, którzy jedzą chleb z polskiej ziemi, mimo to, niszczą matkę rodzicielkę, która tych wyrodnych synów wykarmiła.
    Jak bardzo to boli, wie tylko Bóg, bo jak dotąd nawet obecnie siły zła poniewierają Polakami, ich tradycją, chrześcijańskim morale…walecznością i szlachetnością, i nawet za przelaną krew naszych bohaterów zdolni są w tym s y s t e m i e ogólnoświatowego zła z a b i ć. Z a b i j a n i e pamięci – toż samo z niszczeniem pomników, utrudnianiem ich budowy, bo przypominają w y b i t n e postaci (choćby Pilecki, AK), których inne nacje narodowe nie m a j ą; jak szlachetność, ofiara z życia i odwaga, oraz miłość do ziemi tego dobra nadanego narodom przez Stwórcę. do Ojczyzny.. To jest prymitywna z a z d r o ś ć o w i e l k o ś ć człowieczej wielkości. Polacy są wielkim i szlachetnym narodem, ale jak powiedział Jezus ; „ŻADEN PROROK NIE JEST MILE WIDZIANY WE WŁASNEJ OJCZYŹNIE”co potwierdza bezmyślna złośliwa nagonka na naszych bohaterów przez zdradzieckich z d r a j c ó w.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s